Antalya Park Antalya Park
Antalya Park Antalya Park
Antalya Park Antalya Park
Antalya Park Antalya Park
Antalya Park Antalya Park

Tamamlanan Projeler

Antalya Park Türkiye de Bir Kapalı Oyun Alanı Üretim Projesini Daha Gururla Sunar

Indoor Playground Manufacturer Antalya Park Antalya Park kapalı oyun alanı üreticisi olarak Türkiye Projesi'nin başarılı bir ...

  • Türkiye
Türkiye'nin En Büyük Eğlence Alanı: Uşak Kapalı Oyun Alanı Projesi Tamamlandı

Trambolin Parkı Üreticisi Antalya Park'tan Geliştirilmiş Eğlence Türkiye Uşak'ta bulunan ÇocukKent yaşam alanı içerisinde...

  • Türkiye
Kapalı Oyun Alanı Üreticisi Antalya Park tarafından Almanya Projesi Başarıyla Tamamlandı

Antalya Park, Almanya'da heyecan verici bir kapalı oyun alanı projesinin tasarımı, üretimi, test montajları ve kurulumunu genç...

  • Almanya
Antalya Park: Yaratıcı Oyun Parkı Tasarımları ve Kurulumu

Kapalı Oyun Alanı Ekipmanı Tedarikçisi Antalya Park, başarılı projeleriyle tanınan bir şirket olarak, Katar kapalı oyun alanı p...

  • Katar
  • Shape

Haberler

Kapalı Oyun Alanı İşletmesi Açmak İçin Neler Yapmak Gerekir

Kapalı Oyun Alanı Üretimi Kapalı oyun alanı açmak isteyen yatırımcıların izlemesi gereken yol haritası hakkında detaylı bilgilere hakim olmak gerekir. Yatırımc ...

Antalya Park: İnovatif Yaklaşımlarla İnteraktif Elektronik Oyun Üretimi

Kapalı Oyun Alanları için İnteraktif Elektronik Oyunlar Antalya Park, çocukların ve gen ....

Bir Kapalı Oyun Alanı İşletmesi Kurmak için Nereden ve Nasıl başlayabilirsiniz

Eğlenceli ve güvenli iç mekân oyun alanı ile çocukları ve aileleri buluşturarak, yatırımın ....

Kapalı Oyun Alanı Üreticisi

Verimli Bir İş Fikri Olarak Kapalı Oyun Alanı İşletmesi Açmak Çocukların enerjik ve yar ....

Kapalı Oyun Alanları İçin Yatırım Fırsatı

İç mekân oyun alanları çocukların güvenli bir ortamda eğlenmelerini sağlamaktadır. Aynı zamanda aileler için de keyifli ve sosyal bir deneyim sunması nedeniyle aile eğlence merkezleri üretimi sektörü tüm dünyada dikkat çeken bir endüstridir. Antalya Park kapalı oyun alanı üretimi sektöründe lider bir marka olarak, yatırımcılara benzersiz ve karlı bir iş fırsatı sunuyor. Antalya Park, özel tasarım çözümleri geliştirerek kapalı oyun alanı işletmesi fikrini başarılı projelere dönüştürüyor. Yeni bir oyun alanı açmak üzere projelendirmenin yanı sıra şu anda faaliyette olan kapalı oyun alanı işletmelerinin kendilerini büyütmelerine, potansiyel müşterilerine erişmelerine yardımcı oluyor. Antalya Park’ın uzman tasarım ekibi ve üretim tecrübesi sayesinde oyun alanının en verimli yerleşimini sağlanıyor. Böylelikle potansiyelinizin en üst seviyesine ulaşmanız hedefleniyor.

    Kapalı oyun alanı açmak istediğiniz alana özel olarak, proje bazlı üretilen oyun alanı projesi uzman bir kadro ile üretiliyor ve montajı tamamlıyor. Antalya Park tasarım, üretim, test montajı gibi bütün proje aşamalarını Türkiye Antalya’da 7000 m2 üzerindeki 6 üretim tesisinde gerçekleştiriyor. İşimize verdiğimiz önemi sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. Bu nedenle fabrika ziyareti için davetlisiniz. 

    Antalya Park, indoor playground alanı üreticisi olarak güvenli ve dayanıklı eğlence çözümleri sunuyoruz. Ürünlerimizde yüksek kalite standartlarını koruyarak, uzun ömürlü ve güvenli, kapalı oyun alanları üretiyoruz. Uluslararası otoritelerin standartlarını baz alarak üretim gerçekleştiriyoruz. (ASTM / EN1176 / EN1177) Tüm hammaddelerimiz non-toksic, fire-reterdant ve anti-climb gibi birçok güvenlik özelliklerini üstün derece sağlamaktadır.

Şirket aynı zamanda başarılı bir Soft Play üreticisi ve Trampoline Park üreticisi olarak endüstride öne çıkmaktadır. Antalya Park binlerce referansı ile trampoline alanı üretimi ve soft play üretimi konusunda sektöründeki en büyük aktörlerden birisi olduğunu kanıtlamıştır. Antalya Park iç mekân oyun alanları üreticisi olarak 5 kıtada 65’ten fazla ülkede, 2000’i aşkın başarılı projeye imza atmıştır.

Antalya Park pazar bölümlendirme stratejilerinize uygun olarak oyun alanınızı ailenin tüm üyelerine hitap edebilecek şekillerde tasarlayarak aile eğlence merkezleri üretimini gerçekleştiriyor. Aile eğlence merkezi üretimi sayesinde, çocukların güvenli bir ortamda eğlenmelerini sağlayarak ebeveynlere huzur ve konfor sunulmasına olanak kazanabilirsiniz. Eğlence merkeziniz için en iyi indoor playground alanlarını arıyorsanız, Antalya Park ve uzman kadrosu size özel çözümler sunmaya hazır. Uzman satış ekibimizle iletişime geçerek çocukların ve ailelerin unutulmaz anlar yaşadığı bir aile eğlence merkezi yaratmanın keyfini çıkarın.


AR-GE mühendislerimizin çabası neticesinde ortaya çıkan yenilikçi elektronik oyunlarımız potansiyel tüm müşterilerinize erişmenizde önemli rol oynuyor. Kapalı oyun alanı müşterilerinize hitap eden İnteraktif Elektronik Oyunlarımız sayesinde son teknoloji ile geleneksel eğlence anlayışını entegre ederek yeniden tanımlıyoruz. Jeopolitik konumu sayesinde maliyet bakımından da dünyadaki rakiplerinden daha fazla avantaja sahip olması Antalya Parkı lider bir marka haline getirmiştir. 

İç Mekân Oyun Alanı Üretimi Konusunda Neden Antalya Park?

Tasarım Uzmanlığı

Antalya Park iç mimarlar, mühendisler ve grafik uzmanlarından oluşan tasarım ekibimiz her projeye özel oyun alanı tasarlar. Alanınızın en verimli yerleşimi konusunda uzman olan tasarım ekibimiz sizinle iş birliği içinde alanınızın en ideal formunu tasarlayarak üretime hazır hale getirir. 3D tasarımlar, Neon Işıklar, Enerjik Müzikler ve Elektronik Oyunlar ile eğlence merkezinizi çeşitlendirerek talebi artırmanıza yardımcı olur.

Yüksek Kalite Standartları

Yüksek kalite standartlarına uygun dayanıklı malzemeler ve güvenlik önlemleriyle çocukların ve ailelerin güvenliğini sağlıyoruz. Galvaniz kaplama seçeneği ile konstrüksiyon yapının dış mekanlar için de uygun hale getirilmesini sağlıyoruz. 

Projeye Özgü Kişiselleştirilmiş Çözümler

Müşterilerimize özel tasarım ve üretim çözümleri sunarak, işletmenizin benzersiz bir kimlik kazanmasına katkıda bulunuyoruz. Dilediğiniz temalarda ve renklerde bir konsept yaratmanıza olanak sağlıyoruz. Böylelikle kurumsal kimliğinizdeki renklerle kapalı oyun alanı üretimi gerçekleştirerek de başarılı bir ambiyans oluşturmnıza katıkı sağlıyoruz.

İnovasyon ve Teknoloji

AR-GE mühendislerimizin çalışmaları sayesinde üretilen interaktif elektronik oyunlarımız, son teknoloji ile geleneksel eğlence anlayışını birleştirerek potansiyel müşterilerinizin ilgisini rakiplerinize oranla daha fazla çekmenizi sağlıyoruz.  Müşterilerinizin seçici talebini üzerinize çekebileceğiniz bir oyun alanı üretimi o alanın düzenli ve sistematik bir şekilde yönetilmesine de olanak sağlayan inovatif çözümlerimizle alanınızı yönetmek ve veri akışı sağlamak artık çok kolay.

Uluslararası Standartlar

Üretimimizi uluslararası ASTM standartları baz alarak gerçekleştiriyoruz. Tüm ürünlerimiz non-toksik, fire-reterdant ve anti-climb özelliklere sahiptir. EN – 1177 EN – 1176 kodlu sertifikalara uygun olarak üretim gerçekleştiriyoruz.