Antalya Park

Antalya Park

Новости

Главная / Новости / Eğlence Dünyasının Yeni Trendi: Trambolin Parkları


Eğlence Dünyasının Yeni Trendi: Trambolin Parkları

Trambolin Park Üreticisi

Günümüzde Trambolin Parkları, birçok ebeveynin geleneksel parklara alternatif olarak başvurduğu popüler yerdir. Trambolin Parklarının popülaritesi son yıllarda yükselişte. Aslında, şu anda sadece Amerika Birleşik Devletleri'nde faaliyette olan 600'den fazla Trambolin Parkı var. Dünyada özellikle Covid-19 pandemisi sonrasında pazarın genişlemesi nedeniyle hızla birçok aile eğlence merkezi daha kurulmaktadır. Zıplamak eylemi arka bahçeden ya da sokaklardan, aile merkezli, hedef odaklı profesyonel bir deneyime taşındı.

Genişleyen pazar fırsatlarını kaçırmak istemeyen yatırımcılar günden güne gelişen sektöre ilgi duymaya başladılar. Bazı üreticiler de bugün iç mekan oyun alanları ve trambolin parkları üretmeye başladılar. Ancak Türkiye'deki en popüler üretici Antalya Park'tır. Antalya Park dünyanın en hızlı büyüyen trambolin parkı ve kapalı oyun alanı ekipmanları üreticisi firmasıdır. Antalya Park, Doğu Avrupa, Kuzey Afrika ve Orta Doğu bölgesinin en büyük üreticisidir.

Trambolin parkları, geliştirilmiş trambolinler ve diğer yumuşak oyun ekipmanları içeren kapalı oyun alanlarıdır. Aileler, her yaşa uygun çeşitli aktivitelerle donatılan parklarda çocuklarıyla birlikte tesisin tadını çıkarabilirler. Çocukların hem zihinsel hem bedensel sağlıklarının gelişimine katkı sağlayan aile eğlence merkezleri aynı zamanda uluslararası kabul görmüş sertifikalar eşliğinde üretilir. Aynı zamanda hijyenik ve anti-alerjenik ham maddelerden üretilen ürünler alev yürümezlik özelliğindeki materyallerden temin edilmiştir.

İç Mekan Oyun Alanı

İç mekan oyun alanı konsepti zamanla popülerlik kazanmıştır. Bugün, dünya çapında çok sayıda Trambolin Parkı vardır ve aile eğlence merkezi pazarınınher geçtiğimiz yıl daha da büyümesi bekleniyor.

Bir aile eğlence merkezi veya bir trambolin parkı, çocuklu ailelerin eğlenmek için gidebileceği güvenilir ve sağlıklı aktiviteleri içeren bir eğlece yeridir. Aynı zamanda çocukların ve yetişkinlerin zihinsel ve fiziksel olarak sağlıklı bir yaşam tarzına sahip olmalarına yardımcı olacak bir yerdir. Alfa kuşağı da denilen genç nesil dijital olarak yüksek bir uyum noktasında olsa da, onların ebeveynleri her yönden sağlıklarına ve sosyalleşmelerine etkin bir şekilde saydalı gelecek aktiviteleri dijital dünyaya tercih etmektedirler. Bu nedenle aile eğlence merkezlerine olan talep günden güne artmaktadır. Trambolin parkları, her yaştan insan için trambolinlerde güvenle atlamak, etkileşimli oyunlar oynamak, oyunlar eşliğinde birbirine meydan okumak ve basketbol veya tırmanma duvarı gibi diğer aktivitelerin keyfini çıkarmak için güvenli bir ortam sağlar.

Softplay Manufacturer

Daha fazla bilgi için lütfen diğer ürünlerimizi kontrol etmek için tıklayın.