Bir  Kapalı Oyun Alanı İşletmesi Kurmak için Nereden ve Nasıl başlayabilirsiniz

Bir Kapalı Oyun Alanı İşletmesi Kurmak için Nereden ve Nasıl başlayabilirsiniz

Eğlenceli ve güvenli iç mekân oyun alanı ile çocukları ve aileleri buluşturarak, yatırımınızın karlı ve sürdürülebilir olmasına katkıda bulunmak için iş ortağımız olun, başarıyı birlikte yakalayalım!

Kapalı Oyun Alanı Üretiminin Aşamaları 

İş Fikri Geliştirilmesi

Antalya Park ile iş ortağı olmak için ilk adımı atmak çok kolay! İhtiyaçlarınıza uygun bir tasarım ve üretim süreci için uzman satış ekibimizle birlikte iş fikrinizin gelişimini gerçekleştiriyoruz. 

Playground Endüstriyel Tasarımın Tamamlanması

Satış temsilciniz, tasarım mühendisimiz ve sizin oluşturduğunuz bir grup çalışması ile oyun alanınızın tasarımının detayları şekilleniyor. Tasarım tamamlandıktan sonra geliştirilen sunum ile, oyun alanının detayları kararlaştırılıp revizyonlar tamamlanarak proje nihai haline erişiyor. 

Proje Planlanması

Projenin tüm aşamalarının ve tarihlerinin planlanması ile üretimin ilk safhasına geçiliyor.

Teknik Çizim

Kapalı oyun alanı üretimine başlamak için proje ekibimiz teknik çizimleri gerçekleştiriyor. Tüm süreç denetlenerek uluslararası otoritelerin geliştirdiği standartlar baz alınarak gerçekleştiriliyor.

Üretim

ASTM ve EN-1176 EN-1177 standartlar başta olmak üzere üretim standartlarının tüm gereklilikleri sistematik olarak denetlenerek üretim başlıyor. Konstrüksiyon yapının üretimi ile başlanan süreç test montajı ile tamamlanıyor. Üretilen tüm oyun alanı parçaları temizlenerek ambalajlanıyor ve lojistiğe hazır hale getirilerek depolanıyor. 

Shipping

Müşterimiz ile ortak olarak kararlaştırılan lojistik detayları ve tarihleri neticesinde ürünler kapalı oyun alanının bulunduğu yere gönderiliyor.

Antalya Park, iç mekan oyun alanları konusunda lider bir firma olarak öne çıkmaktadır. Çocukları ve aileleri bir araya getirmek amacıyla eğlenceli ve güvenli oyun alanları tasarlamakta ve üretmektedir. Trampoline Park Üretimi, Soft Play Üretimi, Toddler Alanı üretimi yanında Aile Eğlence Merkezi Üretimi de gerçekleştirmektedir. İş ortaklarına sunduğu kapsamlı destekle, iş fikirlerini gerçeğe dönüştürmelerine yardımcı olmaktadır. Antalya Park'ın uzman satış ekibi, iş fikri geliştirme aşamasında iş ortaklarına rehberlik etmekte ve özel ihtiyaçlarına uygun özelleştirilmiş iç mekan oyun alanları tasarlamaktadır. Uluslararası standartlara uygun olarak üretilen oyun alanları, ASTM ve EN-1176 EN-1177 gibi otoritelerin belirlediği güvenlik standartlarına tam uyumluluk göstermektedir. Anti-climb, fire reterdant ve non-toksic özelliklere sahip ham maddelerden üretilen kapalı oyun alanları tüm güvenlik standartlarına uyumludur. Antalya Park, yatırımcılarına sadece bir oyun alanı sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda başarılı bir işletmeyi hayata geçirmeleri için kapsamlı bir destek sunmaktadır. Hale hazırda bir oyun alanı işletmeniz var ise potansiyel müşterilerinize erişmek için Antalya Park'ın yenilikçi interaktif elektronik oyunlarını oyun alanınıza entegre edebilirsiniz.