Trambolin Parkı İmalatı

Trambolin Parkı İmalatı

 

Antalya Park olarak trambolin parkı imalatı konusunda Türkiye'nin lider firmasıyız. Tamamı yerli ve avrupadan ithal hammaddeleri kullanarak kaliteli, sağlıklı, güvenilir ve ekonomik trambolin parkları üretiyoruz. Ürünlerimiz EN-13219 standardına uygun olarak yapılmakta ve imalatın her kademesi kontrol altında tutulmaktadır.

Trambolin parkları yaş grupları ayrıştırıldığı sürece geniş bir kitleye hitap etmektedir. Oyun alanınıza 4 yaş ve üzeri müşterilerinizin tamamını alabilirsiniz. Yetişkinler dahi bu alanda eğlenebilir ve siz de geniş bir kitleye hitap ederek para kazanırsınız. Trambolin kas gelişimine ve yağ yakımına yardımcı olan ve sağlık uzmanları tarafından spor olarak kabul edilen ve aynı zamanda da eğlenceli bir etkinliktir. Bu sebeple her geçen gün daha fazla talep görmektedir..

Antalya Park Türkiye'deki en büyük trambolin parkı imalatcısıdır. Ürünlerimiz dünyada 20 ye yakın ülkede kullanılmaktadır.

Trambolin parkı projelendirme işlemi sizin talepleriniz doğrultusunda özel olarak yapılmaktadır. Talebiniz doğrultusunda değişik aktiviteler ilave edebiliriz. Mesela pota ilavesiyle smaç basılabilecek şekilde bir trambolin alanı yapabiliriz. Ya da sünger çukuruna atlanacak şekilde bir dizayn yapabiliriz. Konusunda uzman tasarımcılarımız sizler içine en uygun tasarımı yapabilmektedir.

 

Eğer amacınız anne baba ve çocukların aynı çatı altında eğlenebileceği bir aktivite alanı açmaksa trambolin parkları tam sizin aradığınız ürün. Bizi mutlaka arayın +90 242 462 16 00


Imalatını yaptığımız trambolin parklarında:


  
 ÖLÇÜLER:  ÖZEL ÖLÇÜLERDE PROJE BAZLI İMALAT
 KONSTRÜKSİYON:  YÜKSEK TAŞIMA KAPASİTELİ GALVANİZLİ DEMİR
 ZIPLAMA BEZİ:  ITHAL AVRUPA BEZ (5CM ŞERİT 200 KG TAŞIMA KAPASİTESİ)
 MİNDER:  8CM SÜNGER ÜZERİ 650GR/M2 PVC KAPLI
 ALEV YÜRÜMEZLİK:  TÜM MALZEME ALEV YÜRÜMEZ
 BRANDA:  YÜKSEK KALİTELİ 650GR/M2 BRANDA
 YAYLAR:  GALVANIZLI 25CM ÇELİK YAY
 PAKETLEME:  STANDART
 MONTAJ: DAHİL
 GARANTİ:  2 YIL GERÇEK GARANTİ
 STANDARTLAR:  ASTM F2970 - 15, EN 13219
  

Tasarım ekibimiz beklentileri karşılayacak ve alanınıza tam uyacak dizaynı kısa bir sürede hazırlamakta ve bir fiyat teklifiyle birlikte size sunmaktayız. Sadece ihtiyacımız olan alanınızın ölçülerini gösteren basit bir alan çizimi.

Antalya Park olarak Doğu Avrupa ve Orta Doğunun en büyük imalat alanına sahibiz. 2000m2 kapalı ve 1000m2 açık alanımızda dev projeler üretebilmekteyiz. Tasarım ve imalat ekibimiz dev alanları rahatlıkla üretecek tecrübeye sahiptir. Dilediğiniz an imalathanemizi ziyaret edebilir profesyonel ekibimizle tanışabilirsiniz.  Fabrikamız Antalya Havalimanına 1km mesafede olup ziyarete gelen müşterilerimizin hava alanı fabrika transferlerine yardımcı olabiliyoruz.

  • Show All
  • Trampoline Parks