Trambolin İmalatı

Trambolin İmalatı

Antalya'da bulunan firmamız Türkiye'nin önde gelen trambolin imalatçısıdır. Tüm trambolin ve ekipmanlarımız uluslararası standartlara bağlı kalarak üretilir.

Trambolinler çocuklar için ilgi çekici olduğu kadar anne ve babaların da ilgisini çeker. Trambolinlerimiz 150kg olan bir kişiyi bile taşıyabilecek kapasitededir.3 ile 10 yaş arası çocuklar için uygun olan juniour trambolin, olimpik trambolinden daha ekonomiktir. Ama olimpik trambolinler de daha yükseğe fırlatır ve daha fazla keyif verir. Olimpik trambolinlerin boyutları juniour tramboline göre daha geniştir. Ürünlerimizi güneş altında bile uzun yıllar keyifle kullanabilirsiniz.

  • Show All
  • Trampolines

Trambolinlerin yapımında güçlendirilmiş konstrüksiyon malzemeleri kullanılmaktadır. Ardından polietilen köpük ile kaplanmaktadır. Son olarak da 650gr/m2 1100DY parlak PVC branda ile kaplanmaktadır. Trambolinlerin içinde yaranlamaları önlemek için tamamen yumuşak malzemeler kullanılmaktadır.

Olimpik trambolinleri genellikle yetişkinler, juniour trambolinleri de genelde çocuklar kullanmaktadır. Müşterilerimiz için özel tasarımla istedikleri şekil ve ölçülerde trambolin yapabiliyoruz.

 

Eğer ürünlerimizle ilgileniyorsanız bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin. Biz her alana göre tasarım yapmaktayız..

Olympic Trampoline - 6 Jumping Area
Olimpik Trambolin - 6 Bölgeli

 

  • Show All
  • Trampolines

Bir Cevap Yazın