Soft Play Montajı

Soft Play Montajı

Biz Türkiye'nin önde gelen soft play oyun alanı tedarikçisiyiz. İmalatımız birinci sınıf ürünler ve işçilik ile gerçekleşmektedir. Antalya'ya gelirseniz eğer, üretim alanımızı ziyaret edebilir ürünlerimizi görebilirsiniz.3 yıllık ürünlerimiz bile hala yeni gibi görünmektedir.Aşağıda ürünlerimizi göreceksiniz. Ürünlerin kalitesini renklerinden ve parlaklığından anlayacaksınızdır. Kullandığımız 1. sınıf polietilen plastikler alüminyum kalıplarda hazırlanmaktadır. Bu yüzden yüzeyleri mükemmeldir. Uzun kaydırakların üretiminde çok kaymanlı polyester kullanılmaktadır. Paneller de 650gr/m2 PVC ile kaplanmaktadır.. Dijtal baskılarda da kaliteli Avrupa ürünleri kullanılmaktadır ve bunlar uzun kullanım ömrüne sahip olmakla beraber harika bir görünüme sahiptir. Bunların sonucunda iyi kalitede bir soft play oyun alanı çıkmaktadır. Gördüğünüz bütün ürünler müşterilerimize titizlikle sağlanmaktadır.

Soft Play Supplier
Soft Play oyun alanı tercihinde dikkat etmeniz gereken şeyler;

1. Güvenlik

2. Çekici görünüm

3. Kullanım ömrü

4. Uygun fiyat

Kurulmuş sistemlerin fotorğraflarını inceleyebilirsiniz.

Bütün oyun alanlarımız çocukların üst düzey eğlenceyi alabileceği şekilde tasarlanır.. Eğer çocuk bir oyun alanından zevk alırsa, sürekli orayı seçer. Bu yüzden tasarımcılarımız sıra dışı tasarımlar yaparak çocukların ilgilisi çekmeye çalışmaktadırlar.

Dijital baskılarımız çocuklara gerçekmiş hissi vermektedir. 3 boyutlu tasarımlarımızı MDF, sünger, ve PVC kullanarak daha gerçekçi kılmaktayız. Kaliteli dijital baskılarımızla temalara gerçekçi figürler uygulayabilmekteyiz. Bu ürünler kolaylıkla aşınmamaktadır ve yıllarca kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın