Soft Play İmalatı

Soft Play İmalatı

Soft Play Manufacturer Company - Antalya Park
Soft Play İmalatı

 

Antalya Park olarak Avrupa standartlarında soft play imalatı yapmaktayız. Ürünlerimiz 19 değişik ülkede çocuklara eğlence ve mutluluk vermektedir. Türkiye'deki alış veriş merkezlerinin %60'ından fazlası doğrudan Antalya Park ürünleri kullanmaktadır.

 

Tasarım ekibimizin tamamı konusunda uzman tasarımcılardan oluşmaktadır ve en zor görselleri bile müşteri beklentilerini karşılayacak şekilde tasarlayabilmektedir. İmalat sürecimizin ilk aşaması tasarımla başlar. Alan ölçülerine ve geometrisine uygun, müşterimizin beklentilerini karşılayacak görsel soft play tasarımı 3D modelleme programlarında yapılır, değişik açılardan render alınarak müşteri görüşüne sunulur. Eğer revizyon talebi gelirse bu revizyon tamamlanır ve fiyatta da anlaşılmışsa ürün imalat için projelendirme yapan birimimize iletilir.

İmalat projesi tamamlandıktan sonra bu proje imalat departmanına iletilir ve üretim başlar. Soft play imalatı operasyonu her kademesinde konusunun uzmanı mühendis ve teknisyenlerce kontrol edilerek tamamlanır. Üretimi tamamlanan tüm ürünler test kurulumu yapılarak sevkedilir.

Sevkıyatı yapılarak müşteri alanına iletilen ürünlerimiz montaj teknisyenlerimiz tarafından Türkiye'nin her köşesine kurularak devreye alınır. Sadece Türkiye değil dünyanın her ülkesine montaj ekibi gönderebilmekteyiz.

Tüm soru ve önerileriniz için bizleri arayabilirsiniz

Soft play imalatı yaparken panel sistemi kullanmaktayız. Panel sistemi güçlü yapısı ve kolay montaj edilebilmesi ile ön plana çıkmaktadır.