Kapalı Mekanlar İçin Soft Play Oyun Alanı Üretimi

 

Antalya Park,Türkiye'de soft play oyun alanı üretiminde önde gelen en büyük firmadır. Şirketimizin bir üretim yerleşkesi Bursa'da, diğeri de Antalya'da bulunmaktadır.

Antalya Park yüksek kaliteli soft play oyun alanları (trambolin, top havuzu) üretmektedir.

Tasarımda ve üretimde bizi sınırlayacak hiç bir etkene bağlı değiliz. Müşterilerimizin beklenti ve ihtayaçlarını tasarımlarımızda buluşturuyoruz. Hayalinizdeki oyun alanını bize anlatın ve biz de gerçekleştirelim.

Herkesin bildiği üzere Avrupa'daki üreticilerin ürünleri maliyetleri nedeniyle pahalı. Çin'deki ürünlerinde fiyatı uygun olmasına kalitesi kalitesi çok düşük. Soft Play endüstrisinin yaşadığı en büyük problemlerden biri budur. Bizim ürünlerimiz bu sorunu ortadan kaldıracak niteliklere sahiptir. Ürünlerimizde kalitesi yüksek ham maddelerden Türkiye'de üretilmiş malzemeler ve bazı Avrupa ülkelerinden  ithal edilmiş malzemeler kullanılmaktadır. Hiç bir şekilde Çin malı materyal kullanılmamaktadır.  Türk menşeili ham maddeler Avrupalı ham maddeler kaliteli ve Çin'deki ham maddeler kadar ucuzdur.

Antalya'ya tatil ya da başka bir amaçla geldiğinizde üretim tesisimizi ziyaret edebilir, 2-3 yıldır kullanımda olan ürünlerimizi görebilirsiniz. Türkiye'deki alışverin merkezlerinin %60-70'inden fazlası bizim ürünlerimizi kullanmaktadır. Antalya'daki restoranların bir çoğu bizi tercih etmektedir.

Türkiye'deki soft play müşterilerinin çoğunluğu Avrupa ürünlerini pahalı, Çin ürünlerini de kalitesiz olduğundan dolayı pek tercih etmez. Bu durumda Türk üreticilerin şansı yükseliyor. Antalya Park alanında Türkiye'nin büyük üreticisidir.

Standart ürünlerin yanı sıra ağırlıklı olarak proje bazlı çalışmaktayız. Eğer alanınız için bir oyun alanı düşünüyorsanız bizimle irtibata geçin.