İç Mekan Soft Play Oyun Alanları

Antalya Park iç mekan soft play oyun alanları ve ekipmanları imal etmektedir. Firmamız yüksek kalitede ham madde ve malzeme kullanmaktadır. Ürünlerimizde kullandığımız uzun ömürlü PVC brandalar 650gr/m²'dir ve yıllarca kullanılabilir. Filelerimiz güneşin altında bile sağlamlığını uzun süre korur.

Yaralanmaları önlemek için oyun sistemlerimizin altında 8 cm kalınlığında PVC kaplı minder kullanırız ve bu da ürünlerimizi güvenli kılar, aileler gönül rahatlığıyla kullanır. Bütün ürünlerimiz EN-1176 standartlarına uygun üretilir. Mühendislerimiz çocukların güvenle oynayabileceği oyun alanları üretmektedir.

Ürünlerimizi başta Avrupa ve Orta Doğu olmak üzere dünyanın her yerine ihraç etmekteyiz. Teknisyenlerimiz Türkiye ve Dünya'nın her yerinde kurulum yapmaktadır. Bu konuda daha fazla bilgi almak için bizimle iletişim kurun.

İsteklerinize en iyi şekilde cevap verecek profesyonel ve dinamik bir tasarım ekibimiz var. Müşterilerimiz için özel tasarımlar yaparak onların alanlarını en iyi şekilde değerlendiriyoruz. Örneğin mekanınızın adı Şeker Dünyası ve onunla uyumlu bir soft play yaptırmak istiyorsunuz. Profesyonel tasarım ekibimiz sizin alanınızı en iyi şekilde değerlendirerek, istediğiniz temayı sunmaktadır.

Bütün sistemlerimiz 2 yıl "gerçek" garanti altındadır.