Ball Pool

Standart Top Havuzu Sistemleri

 

İmalatını yaptığımız top havuzu sistemleri her müşterimiz için ayrı ayrı tasarlanmaktadır. Ürünlerimizin %90 ı bu şekilde üretilmektedir. Tasarımcılarımız alanın geometrisine ve ölçülerine uygun olarak ürün tasarlamaktadır. Bu tasarımlar imalat ekibimiz tarafından birebir aynı şekilde üretilir ve uzman montaj teknisyenlerimizce kurulup teslim edilir. Türkiye'nin her köşesine montaj yapabilmekteyiz. Özel tasarım ürünlerde işçilik giderleri yüksek çıktığı için ekonomik ürün sunabilmek amacıyla standart ürünler de üretmekteyiz.

Özel tasarım ürünlerimizin yanı sıra, sınırlı alanı olan ve ekonomik ürün satın almak isteyen müşterilerimiz için seri imalatla uygun fiyatlara mal ettiğimiz standart top havuzu sistemleri de sunabilmekteyiz. Bu ürünler seri imalata uygun olduğu için işçilik maliyetleri düşük olmakta ve bu avantajla siz müşterilerimize sunulmaktadır.

  • Show All
  • Small Soft Plays

İmalatlarımızda kullandığımız hammaddeler hem özel tasarım ürünlerimizde hem de standart ürünlerde tamamen aynıdır. Ürünlerimizin içeriğinde hiç bir sağlıksız hammadde kullanılmamaktadır. Tüm imalat malzemelerimiz %100 Türk malı olup asla çin malı kullanılmamaktadır.

Alanında en büyük imalatçı olan Antalya Park Aksu/Antalya'da imalat yapmaktadır. Fabrikamızı dilediğiniz an ziyaret edebilirsiniz.

If you have a smal scale area or if you plan to create a rich play area for your kids ball pool systems are perfect choise.

Telefonla ya da sayfamızdaki mail formumuzla bizlerle iirtibata geçebilir detaylı bilgi alabilirsiniz.  +902423123033. http://www.antalyapark.com.tr

Ball Pool
%100 Türk Malı 2x2 Top Havuzu